Web Development Services

Analityka internetowa

 Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie w pełnej analizie Twojego serwisu.

Analityka internetowa polega na gromadzeniu wielu danych, analizowaniu i odpowiednim podejmowaniu działań. Cały proces ma za zadanie poprawić działanie strony internetowej i dostosowywać ją do najnowszych trendów, których zmiana odbywa się bardzo dynamicznie. Korzystamy z narzędzi, które ukazują nam błędy, przez które odwiedzający szybko opuszczają Twój serwis.

 

Wykorzystując narzędzie Google Analytics mierzymy wielkość sprzedaży i liczbę konwersji, ale również zapewniamy sobie wgląd w to, w jaki sposób odwiedzający poruszają się po Twojej witrynie, z jakich źródeł do niej dotarli, jak dużo czasu spędzają przeglądając wybrane podstrony ale co najważniejsze - w czym możemy Ci pomóc aby chętnie do Ciebie wracali.

 

Analityka e-commerce

Wdrożenie Google Analytics pozwala analizować sprzedaż w Twoim sklepie internetwoym

Analityka Reklam

Pomożemy Ci wykorzystać potencjał Twoich reklam w sieciach społecznościowych, wyszukiwarkach itp

Analityka Konwersji

Dzięki statystykom wiemy, które części witryny mają dobrą skuteczność, a które strony są najpopularniejsze, dzięki czemu poprawimy wygodę użytkowania.

Analityka Społecznościowa

Mierzymy skuteczność Twoich kampanii w mediach społecznościowych. Analizujemy, jak użytkownicy posługują się w Twojej witrynie funkcjami udostępniania informacji itp

Analityka Treści

Raporty dotyczące treści pomagają dowiedzieć się, które części witryny mają dobrą skuteczność, a które strony są najpopularniejsze

Narzędzia Analityczne

Google Analytics opiera się na wydajnej platformie do generowania raportów, co pozwala Ci decydować, jakie dane chcesz oglądać.

200+

Wdrożonych statystyk

5mln

Odwiedzających

40+

Statystyk e-commerce

35+

Kraje odwiedzających

3mln

Kwota transakcji

200+

Obsługiwane branże

Wyślij zapytanie

W czym możemy Ci pomóc?

Wypełnij formularz aby otrzymać darmową wycenę.


Prosimy o pozostawienie informacji w jakim czasie najlepiej się z Tobą skontaktować.