Bezpłatna wycena
Bezpłatna wycena

Meta tagi dla sklepu internetowego - jak je przygotować

Meta tagi, inaczej meta znaczniki oraz tag title stanowią istotny element kodu HTML każdego sklepu internetowego. Jak je przygotować?

Link building w 2021 - na co zwrócić uwagę

Na proces pozycjonowania strony internetowej składa się kilka zagadnień, które trzeba wziąć pod uwagę, aby osiągnąć zamierzone rezultaty.

Skuteczny oręż sklepu internetowego czyli jak tworzyć wpisy na bloga

Obecnie blog jest jednym z najpotężniejszych źródeł przekazu XXI wieku umiejącym oddziaływać na czytelnika, kształtować oraz zmieniać jego opinię lub nawet całych społeczności.

Jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania w Google ?

Przedstawiamy i analizujemy najnowsze wyniki eksperymentu ahrefs.com, które przeanalizowało 2 miliony losowych słów kluczowych oraz pierwsze dziesięć wyników, aby zbadać jak długo zajmuje stronom, aby zacząć pojawiać się w TOP10.

Kwalifikacja indywidualna Google Analytics

Prezentujemy zdane przez nas certyfikaty Google Analytics, które potwierdzają indywidualne kwalifikacje osób bezpośrednio odpowiedzialnych za analizę statystyk kampanii reklamowych.

Nowa funkcjonalność Google Search Console

21 sierpnia 2018 roku Google oficjalnie potwierdził wprowadzenie nowej funkcjonalności w narzędziu Search Console, które od teraz będzie pokazywać nam nowe dane.