Content Marketing Strategy

Content Marketing

Odpowiednio przygotowana kampania content marketingu przez naszych copywriterów przeistacza treść w sprzedaż.

Marketing treści buduje społeczność, zaangażowanie i zwiększa ranking w wyszukiwarkach. Dzięki kreacji oraz udostępnieniom wysokiej jakości, rozwiązującej problem informacji skierowanej do odpowiedniej grupy docelowej, pozwala wpłynąć na wybór klientów, gdzie końcowym rezultatem jest zwiększenie sprzedaży oraz atrakcyjności marki w oczach potencjalnych klientów.

Odpowiedni scenariusz Content Marketing to skuteczny sposób na zwiększenie transakcji oraz na wyróżnienie się wśród konkurencji. Tworząc treści pamiętamy o oczekiwaniach i odpowiednio je dostrajamy do grona odbiorców.

Nasz zespół dopasuje koncepcję content marketingu do założonych celów, czyli zwiększenia konwersji oraz widoczności w internecie.

Nowości branżowe

Regularne publikacje nowości branżowych są idealnym sposobem komunikacji z gronem odbiorców.

Studium przypadku

Studium przypadków są swoistym podsumowaniem np. ukończonego projektu lub uzyskanymi wynikami przeprowadzonych wdrożeń w firmie.

Poradniki

Trafnie przygotowane poradniki są najlepszym sposobem na zdobycie dużego zainteresowania i ilości udostępnień.

Wywiady

Dobrym sposobem na zdobycie autorytetu wśród nabywców jest udzielanie eksperckich komentarzy w zamieszczanych publikacjach.

Notatki prasowe

Informowanie o zmianach zachodzących w firmie i branży są najlepszym źródłem treści do notatek prasowych.

Infografiki

Twórcze, estetyczne i nowoczesne infografiki przedstawiające łatwo przyswajalne dla oka informacje, są często rozpowszechniane.

109

Publikacji

2

Studium przypadku

37

Przeprowadzone kampanie

65

Wywiadów

Wiemy jak ważny jest sukces w content marketingu, dlatego nie tworzymy tylko prostych, a w pełni angażujące i przekonywujące treści, które intrygują i skupiają uwagę czytelników. Każda przeprowadzona kampania marketingu treści jest szyta na miarę indywidualnych potrzeb klienta.

Effective Copyrighting

Dostarczane treści powodują, że użytkownicy je czytający przechodzą chętnie na Twoją stronę internetową do sprawdzenia oferowanych przez Ciebie promocji, produktów czy też usług. Nasi copywriterzy wiedzą jak przygotować treść aby była atrakcyjna i prowadziła do sprzedaży.

Opisz nam swój projekt

Nasi specjaliści upewnią się, że Twój biznes stanie się atrakcyjny dla odpowiedniej społeczności a kampania sama w sobie będzie prowadzona przez profesjonalistów.


Prosimy o pozostawienie informacji w jakim czasie najlepiej się z Tobą skontaktować.