Pay Per Click Management

Google AdWords

Kampanie Google AdWords pozwalają na niemal natychmiastową reklamę na pierwszych miejscach w płatnych wynikach wyszukiwania.

Tworzone przez naszych certyfikowanych specjalistów kampanie Google AdWords są idealnie dopasowane do wymagań klienta oraz branży, w której działa. Obsługujemy kampanie Pay Per Click, zawierające płatne wyniki, remarketing, zakupy Google, sieć reklamową oraz AdWords dla wideo.

Wypracowane wyniki pozwalają osiągnąć cele stawiane przez naszych klientów. Zarządzamy kontem każdego z naszych klientów, dostosowując stawki za kliknięcia do możliwie najniższych i zachowaniu odpowiednich pozycji, wyników jakości i możliwie najwyższego zwrotu z inwestycji. 

Nasze doskonałe wyniki są spowodowane indywidualnym podejściem, które obejmuje szczegółową analizę, wieloletnim doświadczeniem, umiejętnościami oraz uzyskaniem statusu certyfikowanego Partnera Google.

Płatne wyniki

Uzyskaj wysoki współczynnik zwrotu z inwestycji poprzez kampanie prowadzone przez ekspertów. Inwestowany budżet jest wykorzystany efektywnie.

Remarketing

Przekształć swoich "potencjalnych klientów" w "lojalnych konsumentów". Pomożemy Ci ponownie zaangażować użytkowników, którzy już wcześniej wyrazili zainteresowanie Twoją ofertą. 

Zakupy Google

Zwiększymy zasięg i wyeksponujemy oferowane przez Twój sklep produkty, dzięki czemu pomnożysz swoją sprzedaż. 

Sieć reklamowa

Precyzyjnie kierowany przekaz w sieci reklamowej pozwoli na zwiększenie świadomości marki, ruchu na stronie oraz potencjalnych konwersji. Jest to również idealny sposób na trafienie do wybranej grupy docelowej. 

AdWords dla wideo

Przedstaw siebie w formie przekazu wideo na stronie YouTube i innych miejscach w sieci. Wspólnie decydujemy o czasie i miejscu reklamy dla Twojego wideo.

"Za każdą historią sukcesu AdWords stoi dobrze zaplanowana kampania", Google.

356

Przeprowadzone kampanie

278

Płatne wyniki

14

Reklama Wideo

132

Sieć reklamowa

76

Remarketing

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się już dziś i zwiększ swoje zyski.


Prosimy o pozostawienie informacji w jakim czasie najlepiej się z Tobą skontaktować.