Mobile Marketing Services

Marketing mobilny

Doświadczamy nowych kanałów i platform każdego dnia, a urządzania mobilne wiodą prym.

Ilość użytkowników smartfonów oraz tabletów rośnie w zaskakująco szybkim tempie i w niedługim okresie czasie wyprzedzi ilość użytkowników komputerów stacjonarnych. Reklama kierowana na urządzenia mobilne, to kanał sprzedaży, który nie może zostać zlekceważony. Marketing mobilny tworzy silniejsze doświadczenia, które wykraczają daleko poza proste banery reklamowe, jednocześnie daje możliwość dotarcia do grupy docelowej w każdej chwili w dowolnym miejscu.

Marketing mobilny oferuje szeroki zakres możliwości interakcji z użytkownikami na bardziej osobistym poziomie. Dzisiaj możemy skupić się na bardzo precyzyjnej grupie docelowej, nie tylko według wieku, płci i lokalizacji, zainteresowań i danych z przeglądanych stron mobilnych, ale także wiele innych czynników, które dają możliwość dotarcia do konkretnego segmentu docelowego, w ramach określonej grupy odbiorców.

Ruch w internecie ze smartfonów oraz tabletów rośnie z dnia na dzień, dlatego warto zarezerwować budżet na działania stricte na ten rodzaj reklamy. Przygotujemy całą strategię kampanii reklamowej, od samego jej zarysu, profilowania odbiorców, planowania rozwoju, aż do wdrożenia i raportowania.

48%

Wzrost zaangażowania wpisów

29%

Wzrost zaangażowania na stronie

36%

Wzrost odwiedzin

30k

Pobrań

Przygotowujemy analizę strategii marketingu mobilnego i dostosowujemy ją do potrzeb biznesowych. Nie przegap ogromnych możliwości biznesu mobilnego!

Mobilny Przekaz

Początkowo skupiamy nasze wysiłki na użytkowników telefonów komórkowych, a następnie dostosowujemy odpowiedni przekaz.

Targetowanie

Wiemy jaki jest potencjał w marketingu mobilnym, dlatego nasze kampanie mobilne są odpowiednio targetowane.

Raportowanie

Generowane raporty są analizowane, dzięki temu kampanie są na bieżąco optymalizowane.

Zadaj nam pytanie

W czym możemy Ci pomóc?

Wypełnij formularz aby otrzymać bezpłatną ofertę.


Prosimy o pozostawienie informacji w jakim czasie najlepiej się z Tobą skontaktować.