Web Development Services

Pozycjonowanie i optymalizacja stron

Dzięki pozycjonowaniu strony zwiększysz swoją widoczność w wyszukiwarce, ilość potencjalnych klientów oraz świadomość marki. 

W skład działań w zakresie pozycjonowania wchodzą m.in. analiza serwisu, konkurencji i słów kluczowych, optymalizacja strony, opracowanie strategi link building, budowa profilu odnośników.

Content marketing

Odpowiednio stworzona i opublikowana treść, spełnia postawione przed nią zadanie jakim jest zwiększenie widoczności w wyszukiwarkach.

Optymalizacja

Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej optymalizacji, Twoja strona i treść na niej się znajdująca będą łatwo dostępne dla wyszukiwarek.

Link Building

Jedną z ważniejszych kwestii w SEO jest stworzenie odpowiedniego profilu linków prowadzących do witryny. Ich jakość ma bezpośredni wpływ na zajmowaną pozycję.

Pozycjonowanie stron to podstawowy i niezbędny element każdej kampanii reklamowej w internecie. Nasza strategia SEO pozwoli uzyskać Ci wysoką i stabilną pozycję w rankingu Google. Stosowane przez nas metody opieramy o najnowsze i bezpieczne techniki, które minimalizują ryzyko spadku pozycji. 

SEO nie jest dodatkiem do marketingu internetowego - to jest marketing internetowy. Jesteśmy świadomi znaczenia przez naszych klientów odpowiednich pozycji w wyszukiwarkach, dlatego oferujemy pełny pakiet wysokiej jakości usług. Śledzimy na bieżąco zmiany zachodzące w wyszukiwarce Google i odpowiednio dostosowujemy nasze strategie.

81%

Wzrost widoczności

38%

Wskaźnik odrzuceń

42%

Wzrost czasu spędzonego na stronie

23%

Wzrost stron w ciągu sesji

Analiza strony i konkurencji

Przeprowadzona analiza strony oraz liderów w branży pozwoli na ukierunkowanie przyszłych działań. Dzięki analizie konkurencji poznajemy sposoby ich promocji.

Analiza słów kluczowych

Jako eksperci dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe, dzięki, którym dążymy do maksymalizacji ROI (zwrotu z inwestycji). Ilość dobieranych przez nas słów, zależna jest od branży.

Optymalizacja strony

Optymalizacja strony jest jednym z pierwszych, najważniejszych i ciągłych działań, które wykonujemy przez cały współpracy. Do optymalizacji należą m.in. takie elementy jak stworzenie odpowiednich treści i podstron.

Link building

Budowa skutecznego profilu odnośników do pozycjonowanej strony jest w sztuką samą w sobie, dlatego warto powierzyć to działanie ekspertom, gdyż linki niskiej jakości mogą powodować efekt odwrotny niż zamierzony.

Raportowanie

Wszystkim klientom dostarczamy szczegółowe raporty, nie tylko z pozycji strony ale i również na prośbę z wykonanych prac, pozyskanych linków i ruchu na stronie. Raporty przesyłane są cyklicznie.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie agencji ustalane jest indywidualnie i ściśle dopasowane do budżetu klienta. Stosowany przez nas model rozliczenia jest stałą miesięczną opłatą za wykonane działania. 

Napisz co możemy dla Ciebie zrobić

Dobierzemy odpowiedni kierunek działań

Nasi eksperci zapewnią Ci wzrost odwiedzalności strony.

 


Prosimy o pozostawienie informacji w jakim czasie najlepiej się z Tobą skontaktować.