Social Media Marketing Services

Social Media Marketing

Efektywne strategie w serwisach społecznościowych pozwalają zwiększyć zaangażowanie społeczności wokół Twojej marki.

Jako eksperci w zakresie marketingu internetowego, posiadamy w szeregach specjalistów ds. reklamy na portalach społecznościowych, którzy pomogą Ci zidentyfikować cele oraz grupę docelową. Stworzymy treści, które angażują użytkowników, dzięki czemu Twoja treść będzie udostępniana oraz docelowo linkowana, co pozytywnie wpłynie nie tylko na Twoją obecność w serwisach społecznościowych ale także pozwoli polepszyć pozycję w Google.

Dopasowana do Twojej marki i grupy odbiorców strategia Social Media Marketingu, przełoży się na zwiększenie reputacji wśród konsumentów. W tej usłudze otrzymujesz w pełni obsługiwane oraz zarządzane profile w serwisach społecznościowych, planowanie i kreację treści jak również kontakt z blogerami, dystrybucję wideo w wyselekcjonowanych lokalizacjach, które zrzeszają potencjalnych klientów.

Nasze usługi w zakresie reklamy w serwisach społecznościowych dają Ci możliwość promocji swoich produktów, usług oraz dyskusji z swoimi aktualnymi oraz przyszłymi konsumentami. Naszym celem będzie zwiększenie liczby wizyt, udostępnień, polubień oraz komentarzy na utworzonych profilach. Zaangażowanie użytkowników możemy budować na popularnych portalach jak: Facebook, Google+, Twitter, Goldenline, Instagram, Pinterest, LinkedIn.

Monitoring marki

Monitoruj na bieżąco wizerunek swojej firmy przy użyciu odpowiednich narzędzi i wiedzy specjalistów. Wykryjemy i przeanalizujemy każdą wzmiankę o Twojej marce, aby dowiedzieć się, co Twoi klienci i potencjalni klienci mówią o Twoim biznesie.

Konkursy w Social Media

Przygotowane konkursy w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter) zwiększają jakość ruchu w krótkim okresie czasu. Nasi eksperci określą, które typy konkursów i platform społecznościowych, są odpowiednie dla Twojej marki.

Zarządzanie profilami

Na zlecenie naszych klientów zarządzamy profilami w mediach społecznościowych aby komunikować się z obecnymi i potencjalnymi klientami z wykorzystaniem języka jakim posługują się internauci aby zwiększyć ich zainteresowanie i zaangażowanie.

 

 

Kreacja profilu

Stworzone profile w mediach społecznościowych są dostosowane do każdego klienta indywidualnie z wykorzystaniem odpowiedniej grafiki. Odpowiednio dobrane obrazy pozwalają na zwiększenie zainteresowania ze strony internautów.

 

 

Opisz nam swoje potrzeby

Nasi specjaliści upewnią się, że Twój biznes stanie się atrakcyjny dla odpowiedniej społeczności, a kampania sama w sobie będzie prowadzona przez profesjonalistów.


Prosimy o pozostawienie informacji w jakim czasie najlepiej się z Tobą skontaktować.