Bezpłatna wycena
Bezpłatna wycena

Google Analytics

Wykorzystując narzędzie Google Analytics mierzymy wielkość sprzedaży i liczbę konwersji, ale również zapewniamy sobie wgląd w to, w jaki sposób odwiedzający poruszają się po Twojej witrynie, z jakich źródeł do niej dotarli, jak dużo czasu spędzają przeglądając wybrane podstrony ale co najważniejsze - w czym możemy Ci pomóc aby chętnie do Ciebie wracali.

Analityka internetowa

Analityka internetowa polega na gromadzeniu wielu danych, analizowaniu i odpowiednim podejmowaniu działań. Cały proces ma za zadanie poprawić działanie strony internetowej i dostosowywać ją do najnowszych trendów, których zmiana odbywa się bardzo dynamicznie. Korzystamy z narzędzi, które ukazują nam błędy, przez które odwiedzający szybko opuszczają Twój serwis.

Narzędzia Analityczne

Google Analytics opiera się na wydajnej platformie do generowania raportów, co pozwala Ci decydować, jakie dane chcesz oglądać.

Analityka Treści

Raporty dotyczące treści pomagają dowiedzieć się, które części witryny mają dobrą skuteczność, a które strony są najpopularniejsze

Analityka Społecznościowa

Mierzymy skuteczność Twoich kampanii w mediach społecznościowych. Analizujemy, jak użytkownicy posługują się w Twojej witrynie funkcjami udostępniania informacji itp

Analityka Konwersji

Dzięki statystykom wiemy, które części witryny mają dobrą skuteczność, a które strony są najpopularniejsze, dzięki czemu poprawimy wygodę użytkowania.

Analityka Reklam

Pomożemy Ci wykorzystać potencjał Twoich reklam w sieciach społecznościowych, wyszukiwarkach itp

Analityka e-commerce

Wdrożenie Google Analytics pozwala analizować sprzedaż w Twoim sklepie internetwoym