Bezpłatna wycena
Bezpłatna wycena

Dowiedz się o nas trochę więcej ...

W dzisiejszych czasach, aby odnieść sukces w internecie nie wystarczy posiadać dobrze zoptymalizowanej strony względem SEO, ale to użycie odpowiednio analizowanych i zintegrowanych kanałów reklamowych stanowi o powodzeniu kampanii reklamowej.

Dlaczego my?

Decydując się na współpracę z RankHouse, zatrudniają Państwo profesjonalną agencję marketingu internetowego, która swoje doświadczenie na rynku reklamy online zbiera już od 2005 roku, kreując zarazem branżę na początku jej powstawania w Polsce (m.in. poprzez wydanie książki dot. pozycjonowania stron internetowych przez jednego z współzałożycieli).

Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwala nam na tworzenie efektywnych strategi i dopasowanie się do aktualnego rynku reklamy online.

Pomijając jeden z najdłuższych stażów w branży pozycjonowania stron oraz reklam płatnych Google (AdWords) na Polskim rynku, przez ten długi czas wypracowaliśmy autorskie procesy, które regularnie są dopracowywane wraz ze zmianami w algorytmie Google i ogólnych trendach.

 

Misja 

Naszą misją jest pomaganie firmom w ich widoczności w internecie, dostarczając możliwie najwięcej potencjalnych konsumentów na ich strony internetowe.
 

Filozofia

Wierzymy, że tylko ciągłe rozwijanie swoich kompetencji oraz rzetelne wypełnienie naszego zobowiązania wobec klienta, może owocować długą i efektywną współpracą.
 

Wartości

Wartościami jakimi się kierujemy to utrzymywanie relacji opartych na przejrzystości, zaangażowaniu, wzajemnym zaufaniu i uczciwości względem naszych pracowników, partnerów biznesowych jak i klientów.

 

Nasz zespół

Łukasz
SEO Specialist
Grzegorz
Link builder
Ewelina
Link builder
Sylwia
SEO Specialist
Karina
Web Developer
Klaudia
Google Ads Specialist
Marcin
Account Manager
Anita
Office Manager
Dawid
Social Media Specialist
Tomasz
Co-Founder & Google Ads Specialist
Robert
Co-Founder & Head of SEO
SEO Copywriter