Pozycjonowanie sklepów internetowych

🛒Pozycjonowanie sklepu internetowego (SEO) to działania mające na celu zwiększenie widoczności witryny na wybrane słowa kluczowe, a co za tym idzie, przyciągnięcie potencjalnych klientów i wzrost sprzedaży produktów. Dowiedz się, jakie podejmujemy działania w zakresie pozycjonowania sklepów internetowych!

Zostaw kontakt do siebie
Chcę otrzymać od firmy RankHouse Sp. j. z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Zwycięstwa 14, 44-100 Gliwice, na podany adres mailowy informacje o charakterze marketingowym i promocyjnym (w tym obejmujące informacje handlowe).*

Pozycjonowanie sklepów internetowych z nami to:

Szansa na szybkie zwiększenie sprzedaży

Elastyczny przebieg, skuteczne działania

Comiesięczny raport efektywności

Na czym polega pozycjonowanie sklepów internetowych?

Pozycjonowanie sklepu WWW w Google ma na celu wzrost widoczności witryny, który pozwoli na zwiększenie ruchu na stronie i przyciągnięcie potencjalnych klientów. Dzięki temu, że Twój sklep internetowy będzie pokazywał się na słowa kluczowe związane z Twoimi produktami, masz szansę dotrzeć do zainteresowanych kupnem użytkowników i zwiększyć sprzedaż.

Jak to działa? Analizujemy dokładnie Twój sklep internetowy, dobieramy frazy kluczowe i rozpoczynamy optymalizację, zarówno pod kątem technicznym, jak i treści. Profesjonalne narzędzia SEO, z których korzystamy, a także ogromna wiedza specjalistów i duże doświadczenie – wszystko to pozwala nam na skuteczne działania, których pierwsze efekty szybko zauważysz na swojej stronie. Stworzymy dla Ciebie treści pod kategorie produktów, wdrożymy linkowanie wewnętrzne i zbudujemy profil linków zewnętrznych, zajmiemy się optymalizacją meta danych oraz poprawną ewentualnych błędów technicznych i nie tylko. Masz pytania? Zapraszamy do wypełnienia formularza!

Pozycjonowanie sklepu internetowego – korzyści

  • wzrost widoczności sklepu w wyszukiwarce,
  • zwiększenie liczby potencjalnych klientów,
  • budowa świadomości marki,
  • szansa na większą sprzedaż,
  • strona przyjazna wyszukiwarce Google,
  • poprawa współczynnika konwersji,
  • przewaga nad konkurencyjnymi sklepami,
  • długotrwałe rezultaty.

Działania SEO, jakie podejmujemy

Audyt SEO

Pierwszy krok do wysokiej pozycji w wyszukiwarce to profesjonalna analiza strony internetowej pod kątem technicznym i treściowym, którą wykonują dla klienta nasi specjaliści. Oferujemy audyt SEO zarówno w ramach ogólnej współpracy, jak i jako jednorazową usługę.

Analiza strony i konkurencji

Przeprowadzona analiza sklepu internetowego oraz liderów w branży pozwoli na ukierunkowanie przyszłych działań oraz dobranie odpowiedniej strategii. Dzięki analizie konkurencji poznajemy sposoby jej promocji.

Regularna optymalizacja

Dopracowanie technicznej części strony, znaczników meta, usunięcie błędnych podstron, przekierowań itp. – wszystko to pozwoli na dostosowanie sklepu internetowego do wyszukiwarki i zwiększenie jego wartości w oczach algorytmów Google.

Zarządzanie contentem

Odpowiednia kreacja oraz optymalizacja treści w stronie pod dobrane słowa kluczowe pozwala nie tylko na zwiększenie jej widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania Google, ale i przyciągnięcie użytkowników na stronę oraz wzrost sprzedaży. Optymalizacja treści może trwać przez cały okres współpracy.

Content marketing

Zoptymalizowana pod kątem SEO treść, np. w postaci bloga odpowiadającego na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania, jest pierwszym krokiem do sukcesu. Utworzoną treść należy wypromować poprzez tzw. działania on-site (np. linkowanie wewnętrzne) oraz off-site (np. w social mediach).

Link Building

Budowa skutecznego profilu odnośników do pozycjonowanej strony jest sztuką samą w sobie, dlatego warto powierzyć to działanie ekspertom, gdyż linki niskiej jakości mogą powodować efekt odwrotny niż zamierzony.

Dlaczego warto pozycjonować sklepy właśnie z nami?

analiza

Odpowiednie techniki

Stosowane przez nas metody opieramy o najnowsze i bezpieczne techniki SEO, które minimalizują ryzyko spadku pozycji i znacznie zwiększają szansę na wzrost widoczności sklepu internetowego.

seo

Konsultacje SEO

W ramach abonamentu otrzymujesz od nas darmową konsultację, podczas której możemy wytłumaczyć Ci aspekty podjętych kroków, zasugerować dodatkowe zmiany na stronie czy też wytłumaczyć ewentualne niezrozumiałe kwestie w raporcie.

google

Raportowanie efektów

Wykorzystujemy najlepsze narzędzia do raportowania efektów naszych prac, jak m.in. Google Search Console, Google Analytics, Ahrefs czy Senuto.

sugestie

Profesjonalne doradztwo

Stale analizujemy i monitorujemy stronę, oferując sugestie dotyczące tego, co warto poprawić, aby przyciągnąć więcej klientów i zwiększyc sprzedaż.

Jak przebiega proces pozycjonowania z RankHouse?

Analiza potencjału współpracy

Naszą współpracę rozpoczynamy od analizy potencjału strony, przedstawieniu propozycji sugerowanych działań oraz szczegółów współpracy.

Formalności

Po ustaleniu szczegółów współpracy, podpisujemy umowę i rozpoczynamy działania.

Dobranie słów kluczowych

We współpracy z klientem wybieramy słowa kluczowe, pod które będziemy pozycjonować stronę.

Analiza SEO

Wykonujemy profesjonalną analizę strony pod kątem technicznym i sugerujemy działania, które należy wykonać.

Zaplanowanie działań

Planujemy harmonogram wykonywanych działań, uwzględniając priorytety na pierwszym miejscu.

Regularna optymalizacja strony i link building

Na bieżąco optymalizujemy i tworzymy treść na stronę, sugerując kolejne działania i optymalizacje.

Kodeks działań

W RankHouse od początku zapewniamy Państwu kompetentne, profesjonalne
i transparentne podejście oraz informujemy o potencjalnym sukcesie współpracy.

1

Wiedza i doświadczenie

2

Profesjonalne doradztwo

3

Współpraca z klientem

4

Regularne działania

Zaufali nam

Najczęstsze pytania

W czym możemy pomóc?