Oferta w 24h

Bezpłatna wycena
Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron

Dowiedz się jakie podejmujemy działania w zakresie pozycjonowania Twojej strony internetowej.

Analiza strony oraz konkurencji

Przeprowadzona analiza strony oraz liderów w branży pozwoli na ukierunkowanie przyszłych działań. Dzięki analizie konkurencji poznajemy sposoby ich promocji.

Audyt SEO

Pierwszy krok do wysokiej pozycji w wyszukiwarce to profesjonalna analiza strony internetowej pod kątem technicznym.

Regularna optymalizacja strony

Dopracowanie technicznej części strony, wszystkich znaczników meta, usunięciu błędnych podstron, przekierowań, odpowiednia optymalizacja treści jest teoretycznie procesem, który może trwać przez cały okres współpracy, jest to jeden z najważniejszych aspektów pozycjonowania w wyszukiwarce.

Zarządzanie Contentem

Odpowiednia kreacja oraz optymalizacja treści na stronie pozwala nie tylko na zwiększenie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google ale i również przyciągnięcie użytkowników na stronę, dzięki tzw. content marketing.

Content Marketing

Odpowiednia treść np. w postaci bloga jest pierwszym krokiem do sukcesu, jednak utworzoną treść należy odpowiednio wypromować poprzez tzw. działania on-site oraz off-site.

Link Building

Budowa skutecznego profilu odnośników do pozycjonowanej strony jest w sztuką samą w sobie, dlatego warto powierzyć to działanie ekspertom, gdyż linki niskiej jakości mogą powodować efekt odwrotny niż zamierzony.

Stosowane przez nas metody opieramy o najnowsze i bezpieczne techniki, które minimalizują ryzyko spadku pozycji. Dzięki pozycjonowaniu strony zwiększysz swoją widoczność w wyszukiwarce, ilość potencjalnych klientów oraz świadomość marki. W skład działań w zakresie pozycjonowania wchodzą m.in. analiza serwisu, konkurencji i słów kluczowych, optymalizacja strony, opracowanie strategi link building, budowa profilu odnośników.

81%
Wzrost widoczności
38%
Wskaźnik odrzuceń
42%
Wzrost czasu spędzonego na stronie

Wartości dodane

Oprócz ciągłych działań, które wymieniliśmy powyżej, naturalnie otrzymują Państwo raport z widoczności strony, listę wykonanych publikacji.

Raportowanie efektów

Wykorzystujemy najlepsze narzędzia do raportowania efektów naszych prac, jak m.in. Google Search Console, Google Analytics, Ahrefs czy Senuto.

Konsultacje SEO

W ramach abonamentu otrzymujesz od nas również darmową konsultację, podczas której możemy wytłumaczyć Ci aspekty podjętych kroków, zasugerować dodatkowe zmiany na stronie czy też wytłumaczyć ewentualne niezrozumiałe kwestie w raporcie.