Bezpłatna wycena
Bezpłatna wycena

Shoper - wady i zalety platformy pod kątem pozycjonowania

Prowadzenie sklepu internetowego to przede wszystkim wybór oprogramowania, z którego będziemy korzystać. Ważne, by decyzja była przemyślana i poparta analizą. Jak wygląda praca na Shoperze? Jakie są jego plusy i minusy. I czy warto?

Jak sprawdzić pozycjonowanie swojej strony?

Niezależnie od tego, czy działania marketingowe prowadzone są na własną rękę, zlecane freelancerowi, czy agencji marketingu internetowego, sprawdzanie pozycji w Google, wzrostów, spadków i ogólnej widoczności jest bardzo istotne, ponieważ pozwala zweryfikować prowadzone działania.

Crawl budget - czym jest?

Czym jest crawl budget? Jakie znaczenie ma crawl rate limit? Jak często nasza strona jest indeksowana i co ma wpływ na jej jakość? Jak stworzyć sitemapę i jakie strony indeksować?

Jak poprawnie opisać usługi na stronie internetowej, aby dobrze się pozycjonowały

Pozycjonowanie sklepu internetowego - poradnik

BrightonSEO kwiecień 2019 - prezentacje + moje krótkie podsumowanie

Krótka relacja z konferencji BrightonSEO Kwiecień 2019 r. + odnośniki do prezentacji

Audyt SEO w 2019 - czego nie możesz pominąć

Rozpoczęcie współpracy z klientem w branży SEO najczęściej zaczyna się od wykonania i przedstawienia audytu, czyli dokumentu zawierającego niezbędne informacje o aktualnym stanie witryny.

Link building Case Study

Pozycjonowanie stron internetowych opiera się na podstawowych działaniach, do których należą optymalizacja strony, budowa treści oraz link building.

Prestashop - przegląd platformy pod kątem optymalizacji SEO

Prestashop jest jednym z najpopularniejszych skryptów do tworzenia sklepów internetowych. Przy projektowaniu sklepu mamy duży wybór szablonów za rozsądną cenę, z których możemy skorzystać.

Meta tagi dla sklepu internetowego - jak je przygotować

Meta tagi, inaczej meta znaczniki oraz tag title stanowią istotny element kodu HTML każdego sklepu internetowego. Jak je przygotować?

Skuteczny oręż sklepu internetowego czyli jak tworzyć wpisy na bloga

Obecnie blog jest jednym z najpotężniejszych źródeł przekazu XXI wieku umiejącym oddziaływać na czytelnika, kształtować oraz zmieniać jego opinię lub nawet całych społeczności.

Link building w 2019 - na co zwrócić uwagę

Na proces pozycjonowania strony internetowej składa się kilka zagadnień, które trzeba wziąć pod uwagę, aby osiągnąć zamierzone rezultaty.