Pozycjonowanie Gliwice

Chcesz, aby Twoja lokalna firma w Gliwicach dotarła do większej liczby klientów? Twoja strona internetowa przynosi niewiele ruchu, zaś konkurencja ciągle Cię wyprzedza? Pozycjonowanie stron www jest rozwiązaniem dla Ciebie! To nie tylko zwiększenie widoczności witryny w wynikach wyszukiwania Google, ale przede wszystkim szansa na wzrost sprzedaży produktów lub zainteresowania usługami. Dzięki optymalizacji strony pod kątem SEO Twoja firma utwierdzi swoją pozycję na rynku lokalnym, a Ty skutecznie dotrzesz do nowych klientów. Sprawdź, na czym polega pozycjonowanie – Gliwice!

Zostaw kontakt do siebie
Chcę otrzymać od firmy RankHouse Sp. j. z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Zwycięstwa 14, 44-100 Gliwice, na podany adres mailowy informacje o charakterze marketingowym i promocyjnym (w tym obejmujące informacje handlowe).*

Co pozycjonujemy?

Strony B2B

Firmy lokalne

Sklepy internetowe

Strony zagraniczne

Pozycjonowanie stron Gliwice – na czym polega?

W wielu przypadkach witryny nie są przyjazne wyszukiwarce, dlatego też niezbędna jest optymalizacja strony, która pomoże poruszać się robotom Google po jej strukturze w celu zbierania danych. Proces pozycjonowania stron to działania mające na celu wzrost widoczności witryny w wyszukiwarkach internetowych oraz zwiększenia ruchu na stronie, a co za tym idzie, dotarcie do potencjalnych klientów. Optymalizacja stron www zgodnie z wytycznymi Google sprawi, że użytkownicy, którzy szukają usług podobnych do Twoich, mogą łatwiej trafić na Twoją stronę. Bez względu na to, czy prowadzisz salon dentystyczny, gabinet kosmetyczny czy kancelarię adwokacką w Gliwicach, nasze działania SEO pozwolą na przyciągnięcie większej liczby klientów i pomogą osiągnąć przewagę konkurencyjną w Twojej okolicy.

Audyt SEO, optymalizacja pod kątem technicznym, praca nad strukturą strony, odpowiednie słowa kluczowe, content marketing, link building – to tylko część działań, jakie podejmujemy, pozycjonując strony internetowe. SEO to proces długotrwały, wymagający regularnych działań, dostosowanych do specyfiki danej branży. Jeżeli interesuje Cię oferta pozycjonowania stron lub masz jakieś pytania, wypełnij formularz, by dowiedzieć się więcej!

Pozycjonowanie lokalne w Gliwicach

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Gliwicach jest kluczowe, jeżeli chcesz dotrzeć do lokalnych klientów i wyprzedzić konkurencję z miasta lub okolicy. Najważniejszym aspektem w lokalnym SEO jest dobranie odpowiednich fraz kluczowych. Najczęściej wyszukiwane przez użytkowników słowa kluczowe zazwyczaj zawierają w sobie miasto, np. masaże Gliwice, dentysta Gliwice czy adwokat Gliwice. Dzięki temu masz szansę dotrzeć do osób realnie zainteresowanych Twoimi usługami. Pomożemy Ci również zoptymalizować wizytówkę Google, dodać lokalizację firmy do Google Maps i lokalnych katalogów, wdrożyć znaczniki mikrodanych, zdobywać wartościowe linki oraz podejmować inne działania SEO, które są często dostosowywane indywidualnie do specyfiki danej branży. Wyszukiwarka Google działa w połączeniu z geolokalizacją – dzięki odpowiednim optymalizacjom trafią do Ciebie klienci z bliższej i dalszej okolicy Gliwic.

Pozycjonowanie stron internetowych – postaw na agencję SEO z Gliwic!

Jesteśmy agencją SEO z siedzibą w Gliwicach, która pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych zajmuje się już od blisko 20 lat. Optymalizacja stron internetowych jest wykonywana przez profesjonalnych specjalistów, korzystających z najlepszych narzędzi SEO. Ogromne doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwalają na skuteczne działania, które pomogą Ci dotrzeć do klientów. Jakie jeszcze korzyści przyniesie pozycjonowanie strony internetowej lub też pozycjonowanie sklepów internetowych? Zyskasz m.in.:

  • zwiększenie widoczności witryny w wyszukiwarce Google,
  • wzrost ruchu na stronie www,
  • wysokie pozycje fraz kluczowych,
  • dostosowanie strony www pod wyszukiwarkę Google,
  • wyprzedzenie lokalnych firm i konkurencyjnych stron w Gliwicach,
  • wzrost sprzedaży i zainteresowania ofertą,
  • poprawa wskaźnika konwersji.

Działania SEO, jakie podejmujemy

Analiza strony i konkurencji

Przeprowadzona analiza strony oraz liderów w branży pozwoli na ukierunkowanie przyszłych działań. Dzięki analizie konkurencji poznajemy sposoby ich promocji.

Audyt SEO

Pierwszy krok do wysokiej pozycji w wyszukiwarce to profesjonalna analiza strony internetowej pod kątem technicznym, którą wykonują dla klienta nasi specjaliści. Oferujemy audyt SEO zarówno w ramach ogólnej współpracy, jak i jako jednorazową usługę.

Regularna optymalizacja

Dopracowanie technicznej części strony, znaczników meta, usunięcie błędnych podstron, przekierowań itp. Optymalizacja treści może trwać przez cały okres współpracy.

Zarządzanie contentem

Odpowiednia kreacja oraz optymalizacja treści na stronie pod słowa kluczowe pozwala nie tylko na zwiększenie jej widoczności w wyszukiwarce Google, ale i również przyciągnięcie użytkowników na stronę.

Content marketing

Odpowiednia treść, np. w postaci bloga, jest pierwszym krokiem do sukcesu, jednak utworzoną treść należy wypromować poprzez tzw. działania on-site (np. linkowanie wewnętrzne) oraz off-site (np. w social mediach).

Link Building

Budowa skutecznego profilu odnośników do pozycjonowanej strony jest sztuką samą w sobie, dlatego warto powierzyć to działanie ekspertom, gdyż linki niskiej jakości mogą powodować efekt odwrotny niż zamierzony.

Jak przebiega proces pozycjonowania z RankHouse?

Analiza potencjału współpracy

Naszą współpracę rozpoczynamy od analizy potencjału strony, przedstawieniu propozycji sugerowanych działań oraz szczegółów współpracy.

Formalności

Po ustaleniu szczegółów współpracy, podpisujemy umowę i rozpoczynamy działania.

Dobranie słów kluczowych

We współpracy z klientem wybieramy słowa kluczowe, pod które będziemy pozycjonować stronę.

Analiza SEO

Wykonujemy profesjonalną analizę strony pod kątem technicznym i sugerujemy działania, które należy wykonać.

Zaplanowanie działań

Planujemy harmonogram wykonywanych działań, uwzględniając priorytety na pierwszym miejscu.

Regularna optymalizacja strony i link building

Na bieżąco optymalizujemy i tworzymy treść na stronę, sugerując kolejne działania i optymalizacje.

Agencja SEO Gliwice – zapraszamy do kontaktu!

Skuteczne pozycjonowanie stron www? Nasza agencja SEO (Gliwice) podejmie się pozycjonowania stron z każdej branży, zarówno w Gliwicach, jak i na terenie całej Polski. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych lub masz inne pytania dotyczące naszej agencji SEO, wypełnij formularz lub zadzwoń do nas, by umówić się na konsultację. Nasza siedziba znajduje się na ul. Zwycięstwa 14. Zajmujemy się również skutecznymi kampaniami Google Ads czy Meta Ads. Pozycjonowanie stron internetowych – Gliwice – napisz do nas już dziś!

W czym możemy pomóc?