Bezpłatna wycena
Bezpłatna wycena

Google Ads

Kampanie Google Ads pozwalają na niemal natychmiastową reklamę, na pierwszych miejscach w płatnych wynikach wyszukiwania.

 

Sieć wyszukiwania

Powiększymy grono potencjalnych klientów wykorzystując reklamy tekstowe lub reklamy typu „kliknij, aby połączyć”, Reklamy wyświetlane są w pobliżu wyników wyszukiwania google.pl oraz w witrynach partnerów w sieci wyszukiwania.

Sieć reklamowa

Precyzyjnie kierowany przekaz w sieci reklamowej pozwoli na zwiększenie świadomości marki, ruchu na stronie oraz potencjalnych konwersji. Jest to również idealny sposób na trafienie do wybranej grupy docelowej.

Zakupy Google

Zwiększymy zasięg i wyeksponujemy oferowane przez Twój sklep produkty, dzięki czemu pomnożysz swoją sprzedaż. 

Kampanie remarketingowe

Przekształć swoich "potencjalnych klientów" w "lojalnych konsumentów". Remarketing w kampaniach pozwoli Ci  Ci ponownie zaangażować użytkowników, którzy już wcześniej wyrazili zainteresowanie Twoją ofertą.

Reklama GMAIL

Dotrzemy do ponad miliarda użytkowników, którzy na co dzień korzystają z poczty Google emitując im trafne przekazy reklamowe

Kampanie wideo

Przedstaw siebie w formie przekazu wideo na stronie YouTube i innych miejscach w sieci. Wspólnie decydujemy o czasie i miejscu reklamy dla Twojego wideo.

Certyfikowani specjaliści

Tworzone przez naszych certyfikowanych specjalistów kampanie Google AdWords są idealnie dopasowane do wymagań klienta oraz branży, w której działa. Obsługujemy kampanie Pay Per Click, zawierające płatne wyniki, remarketing, zakupy Google, sieć reklamową oraz AdWords dla wideo.

Wypracowane wyniki

Wypracowane wyniki pozwalają osiągnąć cele stawiane przez naszych klientów. Zarządzamy kontem każdego z naszych klientów, dostosowując stawki za kliknięcia do możliwie najniższych i zachowaniu odpowiednich pozycji, wyników jakości i możliwie najwyższego zwrotu z inwestycji.