Pozycjonowanie Będzin

Chcesz, by Twoja lokalna firma w Będzinie miała szansę na dotarcie do większej liczby klientów? Twoja strona internetowa nie przynosi ruchu, a konkurencja wyprzedza Cię o kilka kroków? Pozycjonowanie stron www to szansa na utwierdzenie pozycji firmy na lokalnym rynku, wzrost sprzedaży lub popularyzację usług oraz zyskanie pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Sprawdź, na czym polega lokalne pozycjonowanie – Będzin!

Zostaw kontakt do siebie
Chcę otrzymać od firmy RankHouse Sp. j. z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Zwycięstwa 14, 44-100 Gliwice, na podany adres mailowy informacje o charakterze marketingowym i promocyjnym (w tym obejmujące informacje handlowe).*

Co pozycjonujemy?

Strony B2B

Firmy lokalne

Sklepy internetowe

Strony zagraniczne

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Będzinie

Pozycjonowanie strony internetowej pomaga w umieszczeniu jej na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google na często wyszukiwane słowa kluczowe. Dzięki temu klienci, wpisując wybraną frazę związaną z Twoimi usługami, dotrą właśnie do Twojej strony, która pokaże im się jako jedna z pierwszych. Odpowiednio zoptymalizowane treści, profesjonalna analiza techniczna, budowanie profilu linków, poprawnie wdrożone meta tagi i prawidłowa struktura strony to tylko kilka czynników i działań, które mają wpływ na to, jak strona www będzie odbierana przez roboty Google, ale też przez użytkowników internetu. Niezależnie od tego, czy posiadasz w Będzinie salon dentystyczny, restaurację, czy też prowadzisz sklep internetowy, optymalizując swoją stronę internetową pod kątem SEO masz pewność, że dotrzesz do znacznie szerszego grona potencjalnych klientów z Będzina i okolic.

Lokalne pozycjonowanie stron – Będzin – na czym polega?

Pozycjonowanie lokalne nastawione jest na konkretną okolicę i ma za zadanie przyciągnąć klientów głównie z danej lokalizacji. Wybrane słowa kluczowe zazwyczaj zawierają w sobie miasto, np. laryngolog Będzin, salon kosmetyczny Będzin czy kominki Będzin. Dzięki temu masz szansę dotrzeć do osób realnie zainteresowanych Twoimi usługami. Pomoże w tym również optymalizacja wizytówki Google, dodanie lokalizacji firmy w Google Maps i lokalnych katalogów, wdrożenie znaczników mikrodanych, wartościowe linki i wiele innych działań SEO, często dobieranych indywidualnie w zależności od konkretnej branży. W dobraniu strategii pomaga profesjonalny audyt SEO, podczas którego dokonujemy analizy zarówno Twojej strony internetowej, jak i konkurencyjnych stron w Będzinie. Wyszukiwarka Google działa w połączeniu z geolokalizacją – dzięki temu trafią do Ciebie klienci z bliższej i dalszej okolicy Będzina.

Pozycjonowanie stron internetowych Będzin – dlaczego warto?

  • Współpracę rozpoczynamy od audytu strony internetowej, dzięki czemu zyskasz dokładną analizę swojej strony www pod kątem zarówno technicznym, jak i słów kluczowych.
  • Optymalizacja strony sprawi, że zwiększy się widoczność Twojej witryny w wynikach wyszukiwarki na pożądane słowa kluczowe, a także ruch na stronie, który pomoże Ci zyskać nowych klientów z Będzina i okolic.
  • Analiza lokalnej konkurencji i odpowiednio dobrany proces pozycjonowania sprawią, że będziesz mieć szansę na prześcignięcie konkurencyjnych firm.
  • Profesjonalny copywriting, linkowanie wewnętrzne i odpowiednio zoptymalizowana struktura witryny sprawią, że strona będzie przyjazna w odbiorze, dzięki czemu użytkownicy będą chętniej ją odwiedzać, a algorytmy Google będą mogły łatwo się po niej poruszać.
  • Zadbamy o to, aby Twoja strona była atrakcyjna i funkcjonalna nie tylko na komputerach, ale także na smartfonach i tabletach.
  • W ramach procesu pozycjonowania stron dokonamy wszelkich działań przyjaznych dla wyszukiwarki Google, które sprawią, że strona będzie częściej wyświetlana na wyższych pozycjach.

Działania SEO, jakie podejmujemy

Analiza strony i konkurencji

Przeprowadzona analiza strony oraz liderów w branży pozwoli na ukierunkowanie przyszłych działań. Dzięki analizie konkurencji poznajemy sposoby ich promocji.

Audyt SEO

Pierwszy krok do wysokiej pozycji w wyszukiwarce to profesjonalna analiza strony internetowej pod kątem technicznym, którą wykonują dla klienta nasi specjaliści. Oferujemy audyt SEO zarówno w ramach ogólnej współpracy, jak i jako jednorazową usługę.

Regularna optymalizacja

Dopracowanie technicznej części strony, znaczników meta, usunięcie błędnych podstron, przekierowań itp. Optymalizacja treści może trwać przez cały okres współpracy.

Zarządzanie contentem

Odpowiednia kreacja oraz optymalizacja treści na stronie pod słowa kluczowe pozwala nie tylko na zwiększenie jej widoczności w wyszukiwarce Google, ale i również przyciągnięcie użytkowników na stronę.

Content marketing

Odpowiednia treść, np. w postaci bloga, jest pierwszym krokiem do sukcesu, jednak utworzoną treść należy wypromować poprzez tzw. działania on-site (np. linkowanie wewnętrzne) oraz off-site (np. w social mediach).

Link Building

Budowa skutecznego profilu odnośników do pozycjonowanej strony jest sztuką samą w sobie, dlatego warto powierzyć to działanie ekspertom, gdyż linki niskiej jakości mogą powodować efekt odwrotny niż zamierzony.

Jak przebiega proces pozycjonowania z RankHouse?

Analiza potencjału współpracy

Naszą współpracę rozpoczynamy od analizy potencjału strony, przedstawieniu propozycji sugerowanych działań oraz szczegółów współpracy.

Formalności

Po ustaleniu szczegółów współpracy, podpisujemy umowę i rozpoczynamy działania.

Dobranie słów kluczowych

We współpracy z klientem wybieramy słowa kluczowe, pod które będziemy pozycjonować stronę.

Analiza SEO

Wykonujemy profesjonalną analizę strony pod kątem technicznym i sugerujemy działania, które należy wykonać.

Zaplanowanie działań

Planujemy harmonogram wykonywanych działań, uwzględniając priorytety na pierwszym miejscu.

Regularna optymalizacja strony i link building

Na bieżąco optymalizujemy i tworzymy treść na stronę, sugerując kolejne działania i optymalizacje.

Agencja SEO Będzin – zgłoś się do nas!

Nasza agencja SEO pozycjonuje strony internetowe już od kilkunastu lat. Nasze duże doświadczenie, zespół specjalistów, profesjonalne narzędzia i ogromna wiedza w obszarze SEO to Twoja szansa na wyprzedzenie konkurencji i zostanie liderem w swojej branży na lokalnym rynku. Podejmiemy się pozycjonowania stron z każdej dziedziny, zarówno w Będzinie, jak i innych miastach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, na czym dokładnie polegają nasze działania SEO i ile kosztuje pozycjonowanie stron w Będzinie, napisz do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zajmujemy się również skutecznymi kampaniami Google Ads czy Meta Ads – wypełnij formularz, by dowiedzieć się więcej. Pozycjonowanie stron Będzin – zapraszamy do kontaktu!

W czym możemy pomóc?