Copywriting

Copywriting to pisanie różnego rodzaju unikalnych treści mających za zadanie przyciągnąć klientów na stronę. Dowiedz się, czym jest copywriting i jaki ma wpływ na pozycjonowanie stron internetowych!

Zostaw kontakt do siebie
Chcę otrzymać od firmy RankHouse Sp. j. z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Zwycięstwa 14, 44-100 Gliwice, na podany adres mailowy informacje o charakterze marketingowym i promocyjnym (w tym obejmujące informacje handlowe).*

Copywriting z nami to…

Przejrzysta umowa

Wartościowe treści

Doświadczeni copywriterzy

Połączenie pisania z SEO

Na czym polega copywriting?

Copywriting to tworzenie oryginalnej, ciekawej treści, głównie na strony internetowe, w celu przyciągnięcia uwagi użytkowników. To przede wszystkim teksty reklamowe, marketingowe, artykuły, wpisy blogowe, opisy kategorii i wiele innych. Copywriting SEO to pisanie z pomocą odpowiednich narzędzi zarówno pod potencjalnych klientów, jak i pod wyszukiwarki internetowe. Tego typu treści nie tylko pomagają zwiększyć widoczność strony, ale też generują na niej wartościowy ruch, którego celem jest zainteresowanie usługą.

Copywriter pisze teksty w wielu branżach, w czym pomaga mu research i lekkie pióro. Wie, jak tworzyć treści pod słowa kluczowe, rozumie znaczenie nagłówków i leadów, ma też świadomość, że tekst musi być konkretny, ciekawy i zachęcający do kupna czy skorzystania z usługi. Dzięki naszej ofercie copywritingu możesz więc zyskać specjalistyczne, interesujące teksty na swoją stronę internetową i jednocześnie przyciągnąć potencjalnych klientów. Copywriting to głównie uzupełnienie oferty pozycjonowania strony internetowej.

Co zyskasz dzięki SEO copywritingowi?

Wzrost widoczności witryny

Skuteczne treści z odpowiednio dobranymi frazami pod wyszukiwarkę Google sprawią, że Twoja witryna będzie wyświetlać się na więcej słów kluczowych, generując tym samym większy ruch.

Przyciągnięcie klientów

Chwytliwe nagłówki, leady i merytoryczne treści sprawią, że na Twojej stronie pojawi się więcej klientów zainteresowanych danym tematem, którzy mogą też skorzystać z oferty lub dokonać kupna produktu.

Wyższe pozycje słów kluczowych

Dzięki stosowanym przez naszych copywriterów specjalistycznym narzędziom Twoja strona internetowa zacznie pojawiać się wysoko w wyszukiwarce na takie słowa kluczowe, na których Ci zależy.

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi copywritingu?

copywriting

Profesjonalni copywriterzy

Nasze treści tworzą doświadczeni copywriterzy, którzy wiedzą, w jaki sposób napisać tekst, by był interesujący zarówno dla użytkowników, jak i algorytmów Google.

narzędzia

Skuteczne narzędzia

Treści pisane przez naszych copywriterów są tworzone z pomocą specjalistycznych narzędzi i programów, które pomagają w wyszukiwaniu fraz kluczowych oraz doborze odpowiednich słów pod wyszukiwarki.

seo

Uzupełnienie SEO

Copywriting to zazwyczaj część usługi SEO, czyli pozycjonowania strony internetowej. Nasi profesjonaliści, analizując Twoją witrynę i konkurencję, pomogą Ci dobrać treść, która najlepiej sprawdzi się na Twojej stronie.

treści

Rzetelne treści

Nasze artykuły, opisy i inne treści są zawsze merytoryczne, rzetelne i dostosowane do danej branży. Nasi copywriterzy wiedzą, że research to podstawa!

Jak przebiega tworzenie treści przez naszych copywriterów?

Poznanie Twoich potrzeb

Poznajemy Twoje potrzeby związane z treściami na stronie internetowej.

Analiza witryny

W dogłębny sposób analizujemy Twój serwis i jego potencjał pod kątem treści, a także sprawdzamy konkurencję.

Propozycja treści

Po dokonaniu analizy przedstawiamy plan, gdzie powinna pojawić się treść na stronie lub w innym miejscu i jak powinna ona wyglądać.

Tworzenie tekstów

Z pomocą profesjonalnych narzędzi przystępujemy do pisania treści.

Akceptacja i dodanie treści

Po akceptacji przez klienta treści dodajemy ją na stronę internetową, o ile klient nie doda jej samodzielnie, lub też wykorzystujemy ją do reklamy lub link buildingu.

Efekty

Pierwsi potencjalni klienci docierają na Twoją stronę lub sklep internetowy dzięki unikalnym tekstom!

Kodeks działań

W RankHouse od początku zapewniamy Państwu kompetentne, profesjonalne
i transparentne podejście oraz informujemy o potencjalnym sukcesie współpracy.

1

Wiedza i doświadczenie

2

Profesjonalne doradztwo

3

Współpraca z klientem

4

Regularne działania

Zaufali nam

Najczęstsze pytania

W czym możemy pomóc?