Bezpłatna wycena
Bezpłatna wycena

Najczęściej zadawane pytania

Oto lista najczęściej zadawanych pytań, dotyczących m.in. rodzaju umowy, bezpieczeństwa stosowanych przez nas technik pozycjonowania stron, sposobów raportowania czy też rodzajów kampanii Google Ads. W przypadku braku odpowiedzi na Państwa pytanie, zapraszamy do kontaktu przez formularz lub chat na dole strony.

1. Co to jest Data Driven SEO ?

Jest to najnowszy trend w podejściu do pozycjonowania strony na 2019 roku, polega w głównej mierze na opieraniu strategii pozycjonowania strony w oparciu o dane, które pozyskane są z aktualnie zajmowanych pozycji dla danej branży.

2. Jak rozpocząć z Wami współpracę?

Współpracę rozpoczynamy od podpisania umowy, po której odesłaniu przygotujemy w zależności od wykupionej usługi audyt strony lub odpowiednią strategię działań.

3. Czy macie stały cennik ?

Niestety, cennik w przypadku naszych usług nie ma zastosowania, mamy jednak sugerowane minimalne budżety, które mają przełożenie na oczekiwane rezultaty.

4. Na jaki okres podpisywana jest umowa w przypadku pozycjonowania?

Preferujemy umowy na czas nieokreślony z 3 miesięcznym wypowiedzeniem lub umowy 6 miesięczne, które przechodzą na czas nieokreślony z 1 miesięcznym wypowiedzeniem. Uważamy, że ten okres jest idealny, aby sprawdzić współpracę obustronnie.

5. Czy otrzymam raport z efektów pozycjonowania?

Tak, raporty przesyłamy najpóźniej do 10 dnia kolejnego miesiąca i zawierają odpowiednie informacje, które pozwolą Tobie na śledzenie efektów naszych prac.

6. Czy używacie zakazanych technik optymalizacji stron?

Nie używamy technik zabronionych przez Google w optymalizacji Twojej strony. Wszystkie zabronione techniki wymienione są w tzw. wskazówkach dla webmasterów.