Oferta w 24h

Bezpłatna wycena
Bezpłatna wycena

Najczęściej zadawane pytania

Oto lista najczęściej zadawanych pytań, dotyczących m.in. rodzaju umowy, bezpieczeństwa stosowanych przez nas technik pozycjonowania stron, sposobów raportowania czy też rodzajów kampanii Google Ads. W przypadku braku odpowiedzi na Państwa pytanie, zapraszamy do kontaktu przez formularz lub chat na dole strony.

1. Jak rozpocząć z Wami współpracę?

Współpracę rozpoczynamy od podpisania umowy, po której odesłaniu przygotujemy w zależności od wykupionej usługi audyt strony lub odpowiednią strategię działań.

2. Czy macie stały cennik?

Niestety, cennik w przypadku naszych usług nie ma zastosowania, mamy jednak sugerowane minimalne budżety, które mają przełożenie na oczekiwane rezultaty.

3. Na jaki okres podpisywana jest umowa w przypadku pozycjonowania?

Umowa podpisywana może być podpisana na różne okresy, jednak preferujemy czas nieokreślony z 3 miesięcznym wypowiedzeniem lub 6 miesięczny, który przechodzi na nieokreślony z 1 miesięcznym wypowiedzeniem.

4. Czy otrzymam raport z efektów pozycjonowania?

Tak, raporty przesyłamy najpóźniej do 10 dnia kolejnego miesiąca i zawierają odpowiednie informacje, które pozwolą Tobie na śledzenie efektów naszych prac.

5. Czy używacie zakazanych technik optymalizacji stron?

Nie używamy technik zabronionych przez Google w optymalizacji Twojej strony. Wszystkie zabronione techniki wymienione są w tzw. wskazówkach dla webmasterów.